دستور العمل ارائه شفاهی و پوستری

راهنمای ارائه مقالات شفاهی

- زمان ارائه برای هر مقاله شفاهی 12 دقیقه به علاوه 3 دقیقه پرسش و پاسخ تعیین شده است، رعایت زمانبندی ارائه از طرف فرد ارائه کننده الزامی می باشد.

- زبان ارائه مقالات فارسی و انگلیسی می باشد، با این وجود به دلیل بین المللی بودن کنفرانس زبان انگلیسی در اولویت است.

- ارائه دهندگان مقاله‌های شفاهی بايد تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 3 آبان ماه فایل ارائه مقاله خود را با فرمت PDF یا PPTX  (سازگار با آفیس 2010) به رایانامه دبیرخانه همایش به آدرس info@rcowa.ir ارسال نمایند. لطفا در عنوان ایمیل خود کلمه presentation و کد مقاله را قید نمایید. عدم ارسال فایل به منزله انصراف از ارائه مقاله و جایگزین شدن آن خواهد بود.

- از ارائه دهندگان مقالات درخواست می شوند ضمن ارسال فایل ارائه، جهت اطمینان فایل ارائه خود را در روز ارائه بر روی فلش مموری به همراه داشته باشند و نیم ساعت قبل از شروع زمان ارائه جهت هماهنگی به مسئول سالن محل ارائه خود رجوع و از صحت عملکرد فایل خود بر روی لپ تاپ سالن اطمینان حاصل کنند.

- کلیه سالن ها مجهز به لپ تاپ و ویدئو پروژکتور هستند و به جهت جلوگیری از اتلاف وقت از ارائه دهندگان تقاضا می شود از استفاده از لپ تاپ شخصی خودداری فرمایند.

- زمانبندی ارائه مقالات متعاقبا در وبسایت همایش اعلام خواهد شد.

 

راهنمای ارائه مقالات پوستری

برای راحتی کار نویسندگان مقالات و یکسان سازی کیفیت و ابعاد پوسترها چاپ و نصب پوستر به صورت کامل توسط دبیرخانه همایش انجام خواهد شد. 

نویسندگانی که مقاله آنها بصورت پوستری پذیرفته شده است لازم است فایل پوستر خود را در قالب فایل فارسی یا انگلیسی پیوست (مطابق زبان مقاله پذیرفته شده) و با فرمت ppt  (سازگار با آفیس 2010) و pdf  (هر دو فرمت) آماده نموده و حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 3 آبان ماه به دبیرخانه همایش به آدرس info@rcowa.ir ارسال نمایند. لطفا در عنوان ایمیل خود کلمه poster و کد مقاله را قید نمایید. دبیرخانه همایش از چاپ پوسترهایی که خارج از فایل پیوست تهیه شده و یا دیرتر از موعد مقرر ارسال شده باشند معذور است. 

 

# عنوان اندازه فایل دانلود
1 فرمت نگارش فارسی 369.5 کیلوبایت
2 فرمت نگارش انگلیسی 377.5 کیلوبایت